Сертифікат: Набір «23 ЛЮТОГО»

Ціна: 400 грн.

Набір надає можливість вибрати одне з вражень: Дегустація віскі, Східне SPA Місто саун, Антистресовий тайський масаж, Баггі драйв, Майстер-клас сноубордингу, Майстер-клас з гірських лиж.

Враження:

Набір «23 ЛЮТОГО»

Дегустація віскі
Ви познайомитеся з 4 вишуканими зразками віскі: The Original, the La Santa, the Quinta Ruban, the Nectar D'or. Але на цьому Ваша подорож у світ шляхетних напоїв не закінчиться. Попереду Вас чекатиме захоплююча екскурсія по світу запахів. Детальніше

   Побувати в віскікурні в центрі Києва, де зберігається колекція культових зразків віскі, майже так само почесно, як опинитися на прийомі у британської королеви. Це місце для обраних, і Ви - один з них. За 40 хвилин, протягом яких триває дегустація, Ви познайомитеся з 4 вишуканими зразками віскі: The Original, the La Santa, the Quinta Ruban, the Nectar D\'or. Але на цьому Ваша подорож у світ шляхетних напоїв не закінчиться. Попереду Вас чекатиме захоплююча екскурсія по світу запахів. Ви навчитеся наосліп розпізнавати аромати троянди, ванілі, меду і цитрусових, які є основою букета багатьох сортів цього напою. Але й це ще не все: під час дегустації Ви оволодієте майстерністю оцінювати колір і смак віскі, як справжній знавець, зможете дізнатися багато цікавого про його походження і познайомитися з традиціями його правильного вживання.

Набір «23 ЛЮТОГО»

Баггі драйв
Вас нетерпляче очікує новий монстр-позашляховик, баггі, створений для того, щоб долати найжорсткіші перешкоди, ями і вибоїни та дарувати феєрверк емоцій своєму водію. Детальніше

На Вас нетерпляче очікує новий монстр-позашляховик, баггі, створений для того, щоб переборювати найжорсткіші перешкоди, ямии та вибоїни і дарувати феєрверк емоцій своєму водію. Особливо швидкий під час стрімких вояжів по піску, баггі не підведе Вас і тут, на спортивно-прокатній трасі, де безліч крутих поворотів і закутків.
Протягом 20 хвилин Ви в супроводі кваліфікованого й безстрашного інструктора, будете гнатись з вітром навипередки. П\'янке відчуття волі й швидкості буде відбивати пульс у скронях, в такт захопленому серцю й гуркоту мотору під час їзди на гоночному звірі. Ця пригода стане гідним завершенням сесії, важкого робочого тижня або вдало укладеної угоди.

Набір «23 ЛЮТОГО»

Східне SPA Місто саун
Тут за «віковими» стінами давнього містечка приховане новітнє обладнання, що дозволить Вам сповна насолодитися цілющими властивостями справжньої турецької лазні хамам, а потім відпочити в ароматній трав'яній фіто-кабіні краксен, що славиться в Альпах. Детальніше

Прогуляйтеся справжнім східним містом, доторкніться до давніх кам\'яних стін і помилуйтеся куполами храмів, що розчиняються в нічному небі. Перейнявшись спокоєм східного міста, відкрийте двері у світ задоволень і млості. Ласкаво просимо до «Міста саун».
Тут за «віковими» стінами давнього містечка приховане новітнє обладнання, що дозволить Вам сповна насолодитися цілющими властивостями справжньої турецької лазні хамам, а потім відпочити в ароматній трав\'яній фіто-кабіні краксен, що славиться в Альпах. Відвідайте кабіну аромо-солетерапії та відчуйте, якою гладкою та ніжної відразу стане Ваша шкіра. Після усіх процедур, підбадьортесь під душем-діжкою та відчуйте, як життя розквітає у Вас заново. Ці 60 хвилин блаженства Ви запам\'ятаєте надовго!

Лунула нігтя - що це? Детально в блозі!

Набір «23 ЛЮТОГО»

Антистресовий тайський масаж
Антистресовий масаж охоплює верхню частину спини, плечі, шию, голову, сприяючи повній релаксації і швидкому відновленню хорошого самопочуття. Детальніше

Антистресовий тайський масаж - це вишукане задоволення, яке дозволить насолодитися тягучою неспішністю східної культури, відчути кожен цілющий дотик і максимально розслабитися.
Враження проводиться в затишному салоні в центрі Києва. Інтер\'єр, витриманий в істинно східному стилі, налаштує на вірний лад і огорне безтурботним спокоєм. Чашка ароматного чаю, який привозять тільки з Таїланду, наповнить тіло спокоєм і теплом. Після короткого відпочинку прийде час головного таїнства.
Антистресовий масаж, історія якого налічує більше двох тисяч років, здавна вважається унікальним способом очищення організму і гармонізації внутрішньої енергії. Охоплюючи верхню частину тіла, він сприяє повній релаксації і швидкому відновленню гарного самопочуття. Для тих, хто багато часу присвячує роботі, це враження послужить прекрасним засобом фізичного і духовного відновлення та інтенсивного припливу життєвих сил.
Досвідчені тайські майстри, які досконало володіють таємницями цієї масажної техніки, починають массаж, налаштовуючись на хвилю гостя. Так концентрується універсальна енергія, необхідна для того, щоб масаж відчутно благотворний вплив на всі життєво важливі точки організму. З кожною хвилиною тіло наповнюється теплом і силою, а розум прояснюється. Про дивовижні цілющі властивості тайського масажу можна писати нескінченно, але ніщо не зрівнятється з отриманими враженнями.

Набір «23 ЛЮТОГО»

Майстер-клас з лижного спорту
Досвідчений інструктор швидко навчить техніці катання та допоможе перебороти початковий страх, попередньо забезпечивши Вас надійною лижнею та цінними порадами стосовно запобіжних заходів. Почавши своє знайомство з лижним спортом на схилах, обраних спеціально під Ваш рівень катання, незабаром Ви відчуєте себе так само впевнено, як заправський лижник. Детальніше

Зима буде жаркою, якщо до неї ретельно підготуватись - майстер-клас з лижного спорту не дасть Вам жодного шансу змерзнути під час хвилюючих та ефектних спусків з мальовничих засніжених гір.
Досвідчений інструктор швидко навчить техніці катання та допоможе перебороти початковий страх, попередньо забезпечивши Вас надійною лижнею та цінними порадами стосовно запобіжних заходів. Почавши своє знайомство з лижним спортом на схилах, обраних спеціально під Ваш рівень катання, незабаром Ви відчуєте себе так само впевнено, як заправський лижник. Саме тут і почнеться найцікавіше: повороти, прискорення та п\'янка свіжість морозного повітря у поєднанні з іскристими сніжними бризками, змусять забути про час. А поки варто пам\'ятати лише одне: відправляючись на майстер-клас, запасіться гарним настроєм і приправте його щіпкою безстрашності - адже щоб одержати справжнє задоволення від катання, потрібно просто вірити у себе.

Програма враження:

1. Зустріч з інструктором, знайомство.

2. Підбір спорядження та короткий інструктаж з техніки безпеки.

3. Навчання техніці їзди на лижах індивідуально з інтсруктором - для новачка основні елементи: гальмування, варіанти спусків, для більш досвідченого: обчученіе стрибків і обертання (1 година).

Примітка: у вартість включено оренду гірських лиж і черевиків, абонемент на підйомник.

Набір «23 ЛЮТОГО»

Майстер-клас зі сноуборду
Індивідуальне заняття з професійним інструктором допоможе швидко стати на борд і насолоджуватися катанням. Досвідчений майстер простежить, щоб навчання було максимально цікавим, і запобіжить травмам. Ми вже подбали про усі деталі. Від Вас потрібно лише одне - приготуватись до випробовування найяскравіших відчуттів у своєму житті! Детальніше

Бажаєте навчитися плавно з\'їжджати з гірських вершин або опанувати трохи більше складних стрибків й обертань? Індивідуальне заняття з професійним інструктором допоможе швидко стати на борд і насолоджуватися катанням. Досвідчений майстер простежить, щоб навчання було максимально цікавим, і запобіжить травмам. Вам не доведеться турбуватись про оренду сноуборду та інвентарю, пошук підходящої траси або вистоювати чергу для купівлі абонементу на підйомник - про усі деталі вже подбали ми. Від Вас потрібно лише одне - приготуватись до випробовування найяскравіших відчуттів у своєму житті!

Програма враження:

1. Зустріч з інструктором, знайомство.

2. Підбір спорядження та короткий інструктаж з техніки безпеки.

3. Навчання техніці їзди на сноуборді індивідуально з інтсруктором - для новачка основні елементи: гальмування, варіанти спусків, для більш досвідченого: навчання стрибкам і обертання (1 година).

Примітка: у вартість враховано оренду сноуборду і черевиків, абонемент на підйомник.

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору