Сертифікат: Набір «8 БЕРЕЗНЯ»

Ціна: 400 грн.

Набір надає можливість вибрати одне з 6 вражень: Королівський масаж Відродження, SPA-догляд для обличчя «Насолода досконалістю», Урок верхової їзди, Йога в повітрі для двох, Флоатінг, Антистресовий тайський масаж.

Враження:

Набір «8 БЕРЕЗНЯ»

Королівський масаж Відродження
Навіть у самих стійких, сильних і цілеспрямованих часом вичерпуються запаси енергії. Щоб влити в тіло свіжі сили, а в душу - натхнення, був розроблений цей масаж. Поєднання технік класичного, лімфодренажного, тайського, точкового і лінійного масажів робить його справді унікальним і забезпечить абсолютне розслаблення. Детальніше

Навіть у самих стійких, сильних і цілеспрямованих часом вичерпуються запаси енергії. Щоб влити в тіло свіжі сили, а в душу - натхнення, був розроблений цей масаж. Поєднання технік класичного, лімфодренажного, тайського, точкового і лінійного масажів робить його справді унікальним і забезпечить абсолютне розслаблення.
Відчути, як зникає напруга у всьому тілі, звільняються м\'язи, а всередині розтікається приємне тепло, можна вже на початку сеансу. Елементи класичного масажу позбавлять від загального дискомфорту, лімфодренажний масаж поліпшить тонус шкіри, тайський додасть сил і допоможе відновити гармонію свідомості, а точковий і лінійний ідеально завершать процес відродження, скинувши напругу в найважливіших зонах. Протягом 1,5 години, плавно перетікаючи з однієї в іншу, кожна масажна техніка піднімає на сходинку вище, робить вільніше, спокійніше і щасливіше.

Набір «8 БЕРЕЗНЯ»

SPA - догляд для обличчя «Насолода досконалістю»
Перше, що ми бачимо після пробудження, нерідко визначає наш настрій на цілий день. Щоб відображення в дзеркалі, яке вітає Вас зранку, заряджало впевненістю і надихало, ми створили враження «Насолода досконалістю». Детальніше

Перше, що ми бачимо після пробудження, нерідко визначає наш настрій на цілий день. Щоб відображення в дзеркалі, яке вітає Вас зранку, заряджало впевненістю і надихало, ми створили враження «Насолода досконалістю».

Попередньо визначивши Ваш тип шкіри, майстер ретельно очистить обличчя молочком, пінкою або гелем. Після очищення він нанесе на обличчя маску, підібрану з урахуванням Ваших індивідуальних особливостей і приступить до масажу - Вам залишається лише розслабитися і насолоджуватися. На завершення процедури майстер наносить крем, підібраний з урахуванням Вашого віку і типу шкіри.

Цей розслабляючий масаж освіжить і пом\'якшить шкіру обличчя, а висококласна європейська косметика, яка використовується під час процедури, забезпечить дбайливий і ніжний догляд, ефект від якого Ви помітите одразу.

Набір «8 БЕРЕЗНЯ»

Урок верхової їзди
Якщо після цілого тижня нескінченних пробок і зборів, білих офісних стін і міського смогу, все, про що Ви мрієте – хоч ненадовго забути про цей чорно-білий світ - відправляйтесь на урок верхової їзди. Тут Ви знайдете бажаний притулок від буденної метушні та зможете натрапити на відданого та надійного друга. Детальніше

   Якщо після цілого тижня нескінченних пробок і зборів, білих офісних стін і міського смогу, все, про що Ви мрієте – хоч ненадовго забути про цей чорно-білий світ - відправляйтесь на урок верхової їзди. Тут Ви знайдете бажаний притулок від буденної метушні та зможете натрапити на відданого та надійного друга.
Уважний тренер розповість Вам про секрети об\'їзду коней і простежить, щоб Ваша кінна прогулянка в просторому та світлому манежі виявилась максимально приємною та комфортною. За 45 хвилин Ви навчитеся спілкуватись з конем і почнете опановувати основні «алюри».
Коні добре пам\'ятають тих, хто був з ними лагідний, та охоче відповідають тим же. Якщо Ви хочете знайти вірного друга, насолодитись гармонічним спілкуванням з живою природою, і в той же час як слід розім\'яти м\'язи, урок верхової їзди буде для Вас ідеальним варіантом відпочинку.

Набір «8 БЕРЕЗНЯ»

Йога в повітрі для двох
Враження «Йога в повітрі для двох» відмінно підійде цінителям новинок, краси і здоров'я.
Подолати силу гравітації, навчитися керувати своїм тілом і думками, досягти гармонії набагато легше, коли поруч близька людина. Враження дозволить його власникам в прямому і переносному сенсі відірватися від землі і зняти фізичні, емоційні та енергетичні блоки. Адже даний вид йоги в основному складається з перевернутих асан і виконується в гамаку, що забезпечує максимальну безпеку хребту і дозволяє ефективно поліпшити стан здоров'я. Детальніше

Враження «Йога в повітрі для двох» відмінно підійде цінителям новинок, краси і здоров\'я.
Подолати силу гравітації, навчитися керувати своїм тілом і думками, досягти гармонії набагато легше, коли поруч близька людина. Враження дозволить його власникам в прямому і переносному сенсі відірватися від землі і зняти фізичні, емоційні та енергетичні блоки. Адже даний вид йоги в основному складається з перевернутих асан і виконується в гамаку, що забезпечує максимальну безпеку хребту і дозволяє ефективно поліпшити стан здоров\'я.

У першу чергу, це стосується опорно-рухового апарату. Також налагоджується робота травної, дихальної, ендокринної та кровоносних систем, підвищується тонус м\'язів і шкіри, стимулюється діяльність головного мозку і сприяє омолодженню організму. Тим більше, що ефективність занять відчувається з першого разу. Це чудовий подарунок для організму кожної людини.

Набір «8 БЕРЕЗНЯ»

Флоатінг
Флоатінг являє собою глибоке розслаблення в темній звуконепроникній капсулі з солоною водою температури тіла. Виключивши будь-які зовнішні впливи, людина залишається в невагомості наодинці з собою. У таких умовах організм може направити всі сили на вивільнення стресу та відновлення. Свідомість перемикає мозок на інші ритми, занурюється в медитативний стан. Відбувається зняття м'язового, розумового та емоційного напруження, наступає гармонізація і умиротворення. Детальніше

   Нинішній ритм життя і швидкість передачі інформації є серйозним випробуванням для людини. Тому люди намагаються віднайти нові методи відновлення своїх фізичних і психічних ресурсів. Флоатінг (від англ. Float-триматися на поверхні води) - найдосконаліший і ефективний на сьогоднішній день спосіб відновити гармонію.
Флоатінг являє собою глибоке розслаблення в темній звуконепроникній капсулі з солоною водою температури тіла. Виключивши будь-які зовнішні впливи, людина залишається в невагомості наодинці з собою. У таких умовах організм може направити всі сили на вивільнення стресу та відновлення. Свідомість перемикає мозок на інші ритми, занурюється в медитативний стан. Відбувається зняття м\'язового, розумового та емоційного напруження, наступає гармонізація і умиротворення.
Флоатінг має потужний терапевтичний ефект. Йому під силу позбавити від болів, безсоння, очистити організм, усунути наслідки фізичних і психологічних травм. З його допомогою приходять творчі ідеї, правильні рішення, «осяяння», недоступні в суєті звичайного життя. Флоатінг використовують як інструмент супер-навчання - він дозволяє максимально задіяти ресурси організму.
Таке враження буде до душі тим, хто цікавиться медитацією і самовдосконаленням. Творчі особистості оцінять флоатінг як сеанс надхнення. Це стане чудовим подарунком для вагітних, оскільки дозволить посилити зв\'язок з дитиною і принесе спокій і гармонію. Флоатінг порадує людей, oj інтенсивно пізнають нові знання, а також тих, кого ваблять незвичайні експерименти і нові відчуття.

Набір «8 БЕРЕЗНЯ»

Антистресовий тайський масаж
Досвідчені тайські майстри, які досконало володіють таємницями цієї масажної техніки, починають массаж, налаштовуючись на хвилю гостя. Так концентрується універсальна енергія, необхідна для того, щоб масаж відчутно благотворний вплив на всі життєво важливі точки організму. З кожною хвилиною тіло наповнюється теплом і силою, а розум прояснюється. Про дивовижні цілющі властивості тайського масажу можна писати нескінченно, але ніщо не зрівнятється з отриманими враженнями. Детальніше

Антистресовий тайський масаж - це вишукане задоволення, яке дозволить насолодитися тягучою неспішністю східної культури, відчути кожен цілющий дотик і максимально розслабитися.
Враження проводиться в затишному салоні в центрі Києва. Інтер\'єр, витриманий в істинно східному стилі, налаштує на вірний лад і огорне безтурботним спокоєм. Чашка ароматного чаю, який привозять тільки з Таїланду, наповнить тіло спокоєм і теплом. Після короткого відпочинку прийде час головного таїнства.
Антистресовий масаж, історія якого налічує більше двох тисяч років, здавна вважається унікальним способом очищення організму і гармонізації внутрішньої енергії. Охоплюючи верхню частину тіла, він сприяє повній релаксації і швидкому відновленню гарного самопочуття. Для тих, хто багато часу присвячує роботі, це враження послужить прекрасним засобом фізичного і духовного відновлення та інтенсивного припливу життєвих сил.
Досвідчені тайські майстри, які досконало володіють таємницями цієї масажної техніки, починають массаж, налаштовуючись на хвилю гостя. Так концентрується універсальна енергія, необхідна для того, щоб масаж відчутно благотворний вплив на всі життєво важливі точки організму. З кожною хвилиною тіло наповнюється теплом і силою, а розум прояснюється. Про дивовижні цілющі властивості тайського масажу можна писати нескінченно, але ніщо не зрівнятється з отриманими враженнями.

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору