Сертифікат: Політ на FlyBoard (Архiв)

Ціна: 1199 грн.

       Новинка в Україні! Реактивна дошка або Flyboard. Чемпіон Франції з аквабайку зовсім недавно зібрав фантастичний і абсолютно божевільний механізм для екстремального відпочинку та розваги. Пристрій може розвивати швидкість до 35 км/год. Пілот Flyboard піднімається в повітря за допомогою водяних струменів, що створюють реактивну тягу. Ранець прикріплений 10-метровим спеціальним насосом до човна, де розташовується паливний бак. Пілот може піднятися на висоту до 10-ти метрів. Ви відчуєте невагомість, тривимірну свободу переміщення і ефект призупиненої висоти. 30 хвилин безмежної свободи - це коштує того, щоб відкласти всі справи!

Місце проведення

Київ, Гідропарк.

Погода

Не проводитися в штормову погоду. Сезон: Червень-Вересень

Форма одягу

Пляжний.

Тривалість

30 хвилин політ.

Інформація для глядачів

Є можливість запросити глядачів.

Додаткова інформація

Не допускаються: -Особи, що знаходяться в стані алкогольного або наркотичного сп\'яніння. - Особи, що мають наступні протипоказання: серцево-судинні захворювання, підвищений тиск, вегето-судинна дистонія, травми голови і хребта, грижі, перенесені операції. Польоти можливі не раніше 6 місяців після операції і за 6 місяців до майбутньої операції. Вік: старше 18 років

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору