Сертифікат: Кінна прогулянка

Ціна: 299 грн.

У галасливому мегаполісі, серед сотень вічно поспішаючих машин і нескінченних лабіринтів доріг є місце, де час уповільнює хід, а метушня розчиняється у вічності. Якщо Ви мрієте побути наодинці з природою, забувши про всі проблеми і переживання великого міста, кінна прогулянка по лісу  - це те, що Ви шукали.
Прогулянка на вихованих і поступливих конях буде приємною навіть для початківців наїзників. Це ідеальний варіант для тих, хто любить активний відпочинок і не мислить себе без руху. А якщо в сідлі Ви відчуваєте себе не зовсім впевнено, досвідчений тренер навчить необхідним основам.
За годину Ви встигнете відкрити чимало мальовничих куточків, насолодитися чистим повітрям. Спогади про цю чудову пригоду ще довго будуть зігрівати Вас у похмурі дні.

Місце проведення

Київ

Погода

Обмеження: сильний дощ, сніг

Форма одягу

Зручний спортивний одяг

Тривалість

1 година

Інформація для глядачів

Є можливість запросити декілька глядачів

Додаткова інформація

Послуга реалізується в будь-який день тижня.

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору