Сертифікат: SPA-догляд для обличчя «Миттєва Краса»

Ціна: 989 грн.

Кожна мить нашого життя дорогоцінна, а тому ми закликаємо заповнювати її найприємнішими моментами! Це враження дарує можливість на 1,5 години забути про все, крім власної персони, і розчинитися в задоволенні під час SPA-процедури «Миттєва Краса».

Дбайливо очистивши обличчя, косметолог підготує його до початку приємного розслабляючого масажу, що складається з різних технік, підібраних з урахуванням особливостей шкіри клієнта. Потім проведеться пілінг з миттєвим ліфтинг-ефектом, який помітно вирівняє текстуру шкіри і поліпшить колір обличчя. А після, прийде черга 3-х масок «миттєва краса» (або 2-х - якщо відвідувачу ще немає 22 років!), які пробудять красу шкіри і наситять її силою, свіжістю і сяйвом.

Висококласна європейська косметика, яка використовується під час враження, подарує дбайливий догляд, освіжить шкіру і забезпечить миттєвий ефект, який помітять оточуючі.

Місце проведення

Київ, Поділ.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Не впливає.

Тривалість

1.5-2години.

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору