Сертифікат: Картинг для дитини

Ціна: 219 грн.

Приготуйтесь до захоплених криків та порції тривалих міцних обіймів – заїзд на картингу не залишить байдужим жодного юного гонщика. 10 захоплюючих хвилин гладким полотном картодрому залишать у серці кожного любителя пригод незабутні враження та бажання скоріше вирости, щоб стати справжнім гонщиком «Формули-1».
Щоб пригода була безпечною, перед початком заїзду на юного прихильника швидкісних гонок чекає докладний інструктаж. Досвідчений інструктор також проконтролює, щоб усе екіпірування було правильно зафіксоване. Після того, як усі правила безпеки та водіння боліда будуть засвоєні, юний гонщик зможе приступити до найцікавішого. Секунда - і от уже він захоплено несеться кільцем картодрому. Тепер спробуйте наздогнати!

Місце проведення

Київ

Погода

Не впливає

Форма одягу

Спортивна, зручна форма одягу

Тривалість

10 хвилин.

Інформація для глядачів

Можна запросити необмежену кількість глядачів

Додаткова інформація

Обмеження за зростом: від 135 см

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору