Сертифікат: Картинг для двох

Ціна: 339 грн.

На 10 хвилин стати справжнім гонщиком, чий потужний гоночний болід немов ножем розсікає повітря, тепер просто. Поки Ваші глядачі (із собою можна взяти рідних або просто гарних друзів) нерухомо стоять на місці з розкритими від подиву ротами, Ви раз за разом проноситесь мимо, насолоджуючись швидкістю та свободою. Усе це картинг – вид активного відпочинку, що насичує кров адреналіном і в той же час доступний кожному.
Пройшовши інструктаж, одержавши спеціальний комбінезон, шолом і підшоломник, Ви одразу приступите до найцікавішого. Розігнавшись на стартовій зоні, Ви злетите над власним страхом і помчите картодромом, проходячи віражі й насолоджуючись швидкістю. А після 10 хвилин чистого щастя, можна буде розслабитись і поділитись враженнями за столиком спорт-кафе, де подають відмінну каву та на великому екрані транслюють найцікавіші перегони.

Місце проведення

Київ.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Спортивна, зручна форма одягу.

Тривалість

10 хвилин.

Інформація для глядачів

Можна запросити необмежену кількість глядачів.

Додаткова інформація

Кожному учасникові надається шолом, індивідуальний підшоломник, комбінезон.

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору