Сертифікат: Лазерні бої для чотирьох (Архiв)

Ціна: 299 грн.

Тут дитина зможе відчути себе справжнім бійцем. Захоплюючі перестрілки, хитрі тактичні ходи супротивників та гідна мета – перемогти ворогів та захистити свою базу – все це не залишить нудьзі жодного шансу.
Лазертаг – це видовищна військово-тактична гра, що ідеально підходить для юних бійців. На відміну від інших бойових симуляторів, під час лазерних боїв повністю виключений будь-який травматизм і болючі відчуття при влученні в супротивника. Видовищність гри також складе серйозну конкуренцію багатьом іншим іграм.
Перед початком бою учасники проходять інструктаж і одержують «зброю». Тепер, коли уроки засвоєні, а супротивник вже наступає, час діяти. Починається справжній бій, і з нього потрібно вийти переможцем!

Місце проведення

Київ

Погода

Не впливає

Форма одягу

Спортивний темний одяг

Тривалість

20 хв.

Інформація для глядачів

Можна запросити глядачів

Додаткова інформація

Враження доступно дітям, що досягли 7 років

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору