Сертифікат: Антистресовий тайський масаж

Ціна: 389 грн.

Антистресовий тайський масаж - це вишукане задоволення, яке дозволить насолодитися тягучою неспішністю східної культури, відчути кожен цілющий дотик і максимально розслабитися.
Враження проводиться в затишному салоні в центрі Києва. Інтер'єр, витриманий в істинно східному стилі, налаштує на вірний лад і огорне безтурботним спокоєм. Чашка ароматного чаю, який привозять тільки з Таїланду, наповнить тіло спокоєм і теплом. Після короткого відпочинку прийде час головного таїнства.
Антистресовий масаж, історія якого налічує більше двох тисяч років, здавна вважається унікальним способом очищення організму і гармонізації внутрішньої енергії. Охоплюючи верхню частину тіла, він сприяє повній релаксації і швидкому відновленню гарного самопочуття. Для тих, хто багато часу присвячує роботі, це враження послужить прекрасним засобом фізичного і духовного відновлення та інтенсивного припливу життєвих сил.
Досвідчені тайські майстри, які досконало володіють таємницями цієї масажної техніки, починають массаж, налаштовуючись на хвилю гостя. Так концентрується універсальна енергія, необхідна для того, щоб масаж відчутно благотворний вплив на всі життєво важливі точки організму. З кожною хвилиною тіло наповнюється теплом і силою, а розум прояснюється. Про дивовижні цілющі властивості тайського масажу можна писати нескінченно, але ніщо не зрівнятється з отриманими враженнями.

Місце проведення

Київ, спеціалізований салон.

Погода

Не впливає

Форма одягу

Будь-яка форма одягу

Тривалість

40 хв.

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору