Сертифікат: Aква фотосесія | Донецьк

Ціна: 859 грн.

 Професійна фотосесія - модний подарунок, який порадує кожну небайдужу до краси людину. Але якщо до високої якості, яскравої картинки і оригінального способу додати щось несподіване? У цьому випадку вийде аквафотосессія, яка перетворить нові знімки в щось більше, ніж просто красиві фото, якими можна похвалитися перед друзями.
Аквафотосессія - це 2 години яскравих вражень, незрівнянних ні з чим. Статично позувати фотографу - минулий день. Тепер під прицілом фотоапарата 2 герої: Людина і Вода. Колючі бризки, барвисті переливи світла в краплях води, що заплуталися у волоссі і спокусливо стікають по шкірі, захоплююча гра водної стихії і людини - все це чекає тих, хто захоче випробувати це незвичайне і яскраве враження.
Щоб враження принесло максимум задоволення, ми подбали про всі дрібниці: на Ваше прохання перед початком фотосесії буде надана допомога перукаря і візажиста, а вибрані після фотосесії фотографії пройдуть професійну ретуш.

Місце проведення

Донецьк, фотостудія \"Арт Хаус\"

Погода

Не впливає

Форма одягу

Будь-яка

Тривалість

2 години

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів

Додаткова інформація

Весь знятий матеріал записується на диск. 40 кращих фотографій проходять ретуш. 2 знiмкiв друкуються у форматі 20х30см. За бажанням обробляються і друкуються додаткові знімки.

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору