Сертифікат: Балінезійськй масаж (Архiв)

Ціна: 469 грн.

 Розслабляючий і ніжний, освіжаючий і заспокійливий - балінезійський масаж дарує відчуття польоту, звільнення й очищення, що перевершує всі традиційні масажні методики.
Поєднуючи китайську акупрессуру без використання масла, індійську ритуальність і європейські техніки масажу по маслу, балінезійський масаж впливає на тіло в своєму особливому ритмі, пробуджуючи абсолютно неповторні тактильні відчуття. Поки тіло парує в невагомості, майстер масажу працює над внутрішнім та зовнішнім перетворенням організму, використовуючи натуральні препарати на основі трав і ароматичних масел, створених за традиційними індонезійським рецептами. Такий масаж збагачує кров киснем, поліпшує м'язовий тонус, заспокоює, розслабляє і відновлює гармонію тіла і душі. Триває всього 60 хвилин, це дивовижне враження здатне наповнити енергією на багато днів вперед. Оцінити його цілющий ефект гості можуть в одній з кращих масажних студій в центрі Києва.

Місце проведення

Київ, Салон на Європейській площі.

Погода

Не впливає на проведення.

Форма одягу

Будь-яка.

Тривалість

60 хвилин.

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору