Сертифікат: Майстер-клас з більярду

Ціна: 449 грн.

Ви обожнюєте більярд і мрієте опанувати кілька професійних трюків? Або хочете гідно увійти в цей світ і вразити суперників під час першої ж гри? Індивідуальний майстер-клас з більярду – чудова можливість швидко стати своїм у цьому захоплюючому інтелектуальному виді спорту.
За 1 годину професійний гравець і досвідчений наставник розповість Вам про основні прийоми та поділиться секретами, про які знають лише профі. Від Вас потрібна увага, гарна пам'ять і спритність, щоб відразу застосовувати нові знання й навчитись спритно направляти хитрощі суперника проти нього.
Блискуче виходити із найскладніших ігрових ситуацій і вміти вгадати хід думок супротивника - уміння, яким володіють лише видатні гравці в більярд. Відвідавши цей майстер-клас, Ви станете одним з них.

Місце проведення

Київ

Погода

Не впливає

Форма одягу

Будь-яка форма одягу

Тривалість

1 година

Інформація для глядачів

Можна запросити декількох глядачів

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору