Сертифікат: Маленьке Диво

Ціна: 400 грн.

Набір надає можливість вибрати одне з 6 вражень: Майстер-клас з вітражного розпису для дитини, Майстер-клас з гірських лиж для дитини, Мастер-класс Шоколатье для дитини, Урок верхової їзди для дитини, Майстер-клас Суперроллер, Парк пригод для дитини.

Враження:

Маленьке Диво

Майстер-клас з гірських лиж для дитини
Перед катанням професійний інструктор навчить дитину правильно стояти на лижах і допоможе відпрацювати основні техніки спуску. Ще небагато практики - і от Ваше чадо вже плавно й упевнено сковзає засніженим схилом, як справжній лижник. Детальніше

Як важко всидіти на місці, коли за вікном кружляє сніг, вкриваючи землю білосніжним покривалом, неначе сплетеним із чудес. Саме час опановувати зимові види спорту! Щоб знайомство Вашої дитини з лижним спортом перетворилось на захоплюючу пригоду, залишаючись при цьому, максимально безпечним, відправляйтесь разом на майстер-клас з гірських лиж.
Перед катанням професійний інструктор навчить дитину правильно стояти на лижах і допоможе відпрацювати основні техніки спуску. Ще небагато практики - і от Ваше чадо вже плавно й упевнено сковзає засніженим схилом, як справжній лижник.

Маленьке Диво

Мастер-класс Шоколатьє для дитини
Подаруйте дитині справжню казку, відкривши йому світ чарівного шоколаду! Це враження - справжня мрія кожного маленького любителя чарівництва! Детальніше

Шоколад як любов - його ніколи не буває достатньо. І якщо хороший шоколад відразу тане на язиці, то кращий може розтопити серце. Саме з такими сортами шоколаду Ви познайомитеся на майстер-класі. Тут Ви дізнайтеся багато цікавих фактів з історії шоколаду, зможете помилуватися роботою майстра кондитерських чудес, шоколатьє, і своїми руками приготуєте 12-14 видів цукерок і солодощів зі справжнього шоколаду. А на десерт Вас чекатиме частування самостійно приготовлених цукерок, гідних справжніх ласунів.

Програма враження:

1) Зустріч і знайомство з шоколатьє.

2) Ознайомча частина. Історія шоколаду, різновиди, властивості.

3) Виготовлення 12-14 цукерок з чорно-горіхового праліне, мигдальної і кокосової стружки, із застосуванням спеціалізованого інвентарю.

4) Дегустація приготованих цукерок.

Маленьке Диво

Майстер-клас «Суперроллер»
Вихор неймовірних емоцій, швидкості та захоплюючі дух піруети - все це катання на роликових ковзанах. Щоб Ваш дитина придбала цікаве захоплення, подаруйте йому урок катання на роликах. Детальніше

Вихор неймовірних емоцій, швидкість і піруети, що захоплюють дух – все це катання на роликових ковзанах. Щоб Ваша дитина почувала себе впевнено на будь-якому ролердромі, одержувала максимум задоволення від катання, розвивалася фізично й перебувала в захопленні, подаруйте їй урок катання на роликах.
На просторому майданчику для катання, досвідчений та уважний інструктор навчить ролера-початківця основам: розповість, як правильно рухатись, гальмувати й падати, - а коли ази безпечного катання будуть засвоєні, дитина перейде до опанування більш цікавих прийомів. За годину навчання вона навчиться впевнено стояти на роликах і рухатись по треку. Пройшовши «курс молодого бійця» вона зможе відпрацьовувати знов отримані навички скільки завгодно - катання після навчання не обмежено.

Маленьке Диво

Парк пригод для дитини
У Вашої дитини буде можливість подолати пастки «висотного міста», розташованого на висоті 4 метри над землею і піднятися на вершину скеледрома висотою 10 метрів, вибравши найскладнішу ділянку. Детальніше

Такі пригоди не снилися Індіані Джонсу. У Вашої дитини буде можливість подолати пастки «висотного міста», розташованого на висоті 4 метри над землею, піднятися на вершину скеледрому висотою 10 метрів, вибравши найскладнішу ділянку, і перевірити свою вправність. А щоб Вам не довелося турбуватися про безпеку Вашої дитини, всі маршрути в парку забезпечені лінією безперервної страховки. Перед початком пригоди кожен учасник також отримує комплект страхувальної екіпіровки, - так що відкладіть в сторону валер\'янку, а краще підіймайтеся вгору самі - Ви не пошкодуєте! День в парку пригод - це відмінна можливість провести час на природі і потренувати відчуття рівноваги, але найголовніше, це захоплююче враження, яке дарує справжній заряд адреналіну і море яскравих спогадів.

Маленьке Диво

Майстер-клас з вітражного роспису для дитини
Протягом 3-х годин Ви будете освоювати секрети розпису скла акриловими фарбами, навчитеся користуватися спеціальними трафаретами, які допоможуть зробити Ваше творіння ще ефектніше, і дізнаєтеся незвичайний спосіб створення унікальних подарунків для близьких людей. Детальніше

Чари живуть в кожному з нас. Варто тільки повірити в себе, і Ви побачите, як світ навколо вас зміниться. Саме цього - перетворення абсолютно звичайних речей - ви зможете навчитися на майстер-класі з вітражного розпису. Протягом 3-х годин Ви будете освоювати секрети розпису скла акриловими фарбами, навчитеся користуватися спеціальними трафаретами, які допоможуть зробити Ваше творіння ще ефектнішим, і дізнаєтеся незвичайний спосіб створення унікальних подарунків для близьких людей. Наприкінці майстер-класу у вас в руках опиниться єдина у своєму роді скляна тарілка, розписана під вітраж, а в серці - маса непередаваних емоцій. Насолоджуйтесь ними і ловіть кожен момент, а ми подбаємо про те, щоб ці миті були яскравими та радісними.

Маленьке Диво

Урок верхової їзди для дитини
Коні добре пам'ятають тих, хто був з ними ласкавий, і з готовністю відповідають тим же. Якщо Ви хочете знайти вірного друга, насолодитись гармонічним спілкуванням з живою природою, а заодно як слід розім'яти м'язи, урок верхової їзди буде для Вас ідеальним варіантом відпочинку. Детальніше

Урок верхової їзди – це гарний спосіб відволікти любиме чадо від малорухомих ігор за комп\'ютером, а також можливість подихати свіжим повітрям, зміцнити м\'язи та, що не менш важливо, навчитися щирості та відкритості, спілкуючись із розумною, гарною твариною.
  Уважний тренер розповість Вам про секрети об\'їзду коней і простежить, щоб Ваша урок верхової їзди виявився у вищій мірі приємним і комфортним. За 1 академічну годину Ви навчитеся спілкуватися з конем і почнете освоювати основні «Аллюри».
Коні добре пам\'ятають тих, хто був з ними ласкавий, і з готовністю відповідають тим же. Якщо Ви хочете знайти вірного друга, насолодитись гармонічним спілкуванням з живою природою, а заодно як слід розім\'яти м\'язи, урок верхової їзди буде для Вас ідеальним варіантом відпочинку. 

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору