Сертифікат: Заряд Енергії | Донецьк

Ціна: 250 грн.

 Заезд на картинге,Индивидуальный мастер-класс по йоге, Зорбинг для двоих, Урок верховой езды, Антистрессовый массаж,Спорт джампинг.

Враження:

Заряд Енергії | Донецьк

Індивідуальний майстер-клас з йоги | Донецьк
Ловити щасливі миті життя, уміти радіти дрібницям і жити в гармонії з собою та навколишнім світом – прості слова, але як складно перетворити їх у життя! Відкрити двері у свій внутрішній всесвіт можна, відвідавши півторагодинний індивідуальний майстер-клас з йоги. Детальніше

Ловити щасливі миті життя, уміти радіти дрібницям і жити в гармонії з собою та навколишнім світом – прості слова, але як складно перетворити їх у життя! Відкрити двері у свій внутрішній всесвіт можна, відвідавши півторагодинний індивідуальний майстер-клас з йоги.
За цей час досвідчений викладач, мудрий майстер і нескінченно цікава людина в одній особі розповість про те, що таке Хатха-Йога, пояснить, як правильно дихати під час занять, а також працювати із хребтом і суглобами, щоб не нашкодити собі під час тренування. Ви довідаєтесь про ключові пози – асани – які зміцнюють тіло й сприяють духовному розкріпаченню.
За короткий час Ви опануєте необхідну для початківця теоретичну й практичну базу, а індивідуальна робота допоможе сконцентруватися та повною мірою пізнати глибину цього навчання.

Заряд Енергії | Донецьк

Антистресовий масаж | Донецьк
Дозвольте собі вишукане задоволення, побалувавши себе і своє тіло антистресовим масажем, який охоплює спину, плечі, шию, голову, сприяючи повної релаксації і швидкому відновленню гарного самопочуття. Детальніше

Дозвольте собі вишукане задоволення, побалувавши себе і своє тіло антистресовим масажем, який охоплює спину, плечі, шию, голову, сприяючи повної релаксації і швидкому відновленню гарного самопочуття. Ніжні руки сертифікованого майстри позбавлять від остеохондрозу, головних болів, безсоння, метеозалежності і дратівливості.
Через годину Ви вийдете з салону новою людиною, готовою до нових звершень, впевненим, спокійним і щасливим.

Заряд Енергії | Донецьк

Урок з верхової їзди | Донецьк
Якщо після цілого тижня зборів, білих офісних стін і міського смогу, все, про що Ви мрієте – хоч ненадовго забути про цей чорно-білий світ - відправляйтеся на урок верхової їзди. Детальніше

 Якщо після цілого тижня зборів, білих офісних стін і міського смогу, все, про що Ви мрієте – хоч ненадовго забути про цей чорно-білий світ - відправляйтеся на урок верхової їзди. Тут Ви знайдете бажаний притулок від буденної метушні та зможете натрапити на відданого та надійного друга.
Уважний тренер розповість Вам про секрети об\'їзду коней і простежить, щоб Ваша кінна прогулянка в просторому та світлому манежі виявилась максимально приємною та комфортною. За 45 хвилин Ви навчитеся спілкуватись з конем і почнете опановувати основні «алюри».
Коні добре пам\'ятають тих, хто був з ними лагідний, та охоче відповідають тим же. Якщо Ви хочете знайти вірного друга, насолодитись гармонічним спілкуванням з живою природою, і в той же час як слід розім\'яти м\'язи, урок верхової їзди буде для Вас ідеальним варіантом відпочинку.

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору