Сертифікат: Бірманський масаж (Архiв)

Ціна: 289 грн.

 Для тих, хто мріє вирватися з нескінченної низки невідкладних справ, забути про графіки, звірки та планах на тиждень і просто розслабитися, бірманський масаж стане, мабуть, прекрасним відкриттям.
У самому центрі Києва, в затишному салоні на тихій вулиці, гостя чекає враження, яке здатне абсолютно його змінити. Бірманський масаж - це 500-річна методика, яка миттєво відновлювала внутрішню рівновагу і фізичні сили бірманських вояк, щоб ті могли знову кинутися в бій. Тепер вона служить бійцям кам'яних джунглів - і справляється бездоганно!
Процедура починається з обробки голови. Підтримуючи голову гостя (лоб і потилицю) двома руками, майстер злегка обертає її по колу, а потім опрацьовує точки між бровами, паралельно масажуючи голову в обасть потилиці. Після майстер переходить до акуратним натисканням на очі, віски та вушні раковини. Тільки потім приходить черга шиї і плечової зони. У бірманському масажі майстер працює тільки подушечками пальців і підставою долонь, при цьому м'яко і глибоко розминає напружені м'язи, виганяючи зайві думки і наповнюючи тіло і свідомість свіжою, чистою енергією.

Місце проведення

Київ, Салон на Європейській площі.

Погода

Не впливає на проведення.

Форма одягу

Будь-яка.

Тривалість

30 хвилин.

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору