Сертифікат: SPA-догляд для тіла «Шоколадна ейфорія»

Ціна: 849 грн. 799 грн.

SPA-догляд «Шоколадна ейфорія» приведе в захоплення навіть тих, хто стверджує, що не любить солодке. З природою не посперечаєшся - а вона вперто наполягає: навіть один сеанс шоколадного спа-догляду пробуджує і омолоджує шкіру, змушуючи її не тільки казково пахнути, але й іскритися здоров'ям.

Відкрити цілющу силу шоколаду можна буде після релаксуючого масажу «Шосте почуття», який дозволить абсолютно розслабитися і повністю віддатися почуттю легкої ейфорії і приємного забуття. Коли тіло порине у невагомість, кутаючись у млість вишуканого аромату, настане час приділити увагу обличчю. Після глибокого ніжного очищення, обличчя чекає розслабляючий масаж з натуральним шоколадом і спеціальним маслом. Пробуджуючий шкіру шоколадно-сольовий скраб ідеально підготує тіло до ароматного догляду. Саме час долучитися до головного таїнства - попереду обгортання всього тіла з натуральним шоколадом. Не варто поспішати розлучатися з казкою - задоволення ще не закінчилося. Після нанесення шоколадної маски, настане черга зволоження всього тіла лосьйоном «Какао», запаморочливий аромат якого буде змушувати перехожих із захопленням обертатися услід весь день!

Програма враження:

1) Розслабляючий масаж тіла “Шосте Почуття” (догляд для обличчя, тайський та гавайський масаж тіла) (70 хв.);

2) Шоколадно-сольовий пілінг всього тіла (20 хв.);

3) Шоколадно-сольове обгортання всього тіла (10 хв.);

4) Зволоження всього тіла лосьйоном "Какао" (5 хв.);

5) Чаювання.

Місце проведення

Київ, Поділ.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Не впливає.

Тривалість

2-2,5 години.

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору