Сертифікат: «Морозна бадьорість» -170 °C

Ціна: 309 грн.

 Для бажаючих підбадьоритись тілом і духом, а також любителів експериментів і нових відчуттів пропонуємо в подарунок відвідування кріосауни.
Лікування холодом - кріотерапія - древній метод мобілізації внутрішніх резервів організму. Охолодження тканин веде до різкого звуження, а потім - до розширення судин, що значно посилює кровообіг і активізує клітинні функції. У результаті поліпшується стан шкіри і внутрішніх органів, спостерігається виражений косметичний і терапевтичний ефект при багатьох захворюваннях.
У кріокамері - спеціальній установці, що нагадує вертикальний солярій, - відбувається охолодження за допомогою рідкого азоту при температурі -170 градусів Цельсія. Саме в таких умовах холод проникає тільки у верхні шари шкіри, що виключає переохолодження всього організму на відміну від методу «моржування», наприклад. Крім того, властивості холодного газу дозволяють зробити процедуру комфортною, а в літню спеку - навіть надиво приємною.
Подарувавши це враження, Ви відкриєте близьким і друзям відмінний спосіб оздоровитися, а також не відмовляти собі у відвідуванні сауни навіть у жарку пору.

Місце проведення

Київ.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Будь-яка.

Тривалість

15 хв. Перебування в криосауні 2-3 хв.

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів.

Додаткова інформація

Протипоказання: будь-які захворювання, які протікають в гострій формі.

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору