Сертифікат: SPA для нього Догляд Імператора

Ціна: 869 грн. 799 грн.

   Які б випробування не підкинула доля, перемога - в крові у кожного чоловіка. А переможці потребують царському відпочинку, тому ми створили унікальне враження, що поєднує насичений SPA-догляд і тайський масаж стоп для повного відновлення сил та релаксації.
   Ця програма включає спеціальні техніки масажу з косметичними засобами, які ідеально підходять для чоловічої шкіри. Процедура починається з термального пілінгу всього тіла, який глибоко очищає шкіру і готує її до розслабляючого масажу традиційної гавайської техніки з цілющим маслом на вибір. Під час масажу ретельно опрацьовуються всі групи м'язів, тіло розслабляється, а шкіра інтенсивно живиться.
   Потім приходить час для тайського масажу стоп, який несе цілющий ефект для всього організму. Впливаючи на певні точки на стопі за допомогою пальців рук і спеціальної масажної палички, майстер знімає напругу і втому, втамовує біль і зміцнює тіло, надаючи сил для нових перемог.

Програма:

1. Розслабляючий масаж " Шосте почуття" (догляд для обличчя, тайський та гавайський масаж тіла) по натуральному маслу на вибір (70 хв.);

2. Сольовий пілінг всього тіла (20 хв.);

3. Тайський масаж стоп ( 20 хв.);

4. Чаювання ( 10 хв.)

Місце проведення

Київ, Поділ.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Не впливає.

Тривалість

2-2,5 години.

Інформація для глядачів

Нема можливості запросити глядачів.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору