Сертифікат: Майстер-клас гри на етно-барабанах

Ціна: 469 грн.

Пустіть в своє життя дух свободи, ритму і творчості. Під час цього майстер-класу Вам відкриються не просто техніки ефектного вилучення звуків і вибудовування ритмів, тут Вас чекає дещо набагато цікавіше. Гра на етнічних барабанах - це як спілкування іншою мовою, вміння відчувати і розуміти оточуючих без слів, і віддавати іншим свою енергію.
На індивідуальному двогодинному майстер-класі Ви навчитеся створювати живу музику, насичену Вашими думками і почуттями. А вдосталь напрактикувавшись в грі під керівництвом майстра, Ви зможете взяти участь в одному з найближчих «барабанних кіл» - так називаються зустрічі любителів гри на барабанах, де всі бажаючі сідають в загальне коло, щоб разом створити прекрасну і ритмічну музику, розкрити свою енергію і зробити крок назустріч внутрішній свободі.

Місце проведення

Київ.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Будь-яка.

Тривалість

2 години.

Інформація для глядачів

Є можливість запросити глядачів.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору