Сертифікат: Екскурсія в музей іграшок (Архiв)

Ціна: 119 грн.

Тепер кожна дитина може навідатись в гості до улюблених іграшок! Така незвичайна екскурсія стане захоплюючою пригодою не тільки для дітей, але й для дорослих. Разом на Вас чекає знайомство з понад 700 мешканцями музею іграшок.
Тут на Вас із нетерпінням і цікавістю очікують найрізноманітніші представники казкового світу: це й конструкторські іграшки, і ляльки, і м'які іграшки, представники народної творчості, а також унікальна колекція поліграфічних ігор і навіть ялинкові прикраси. Ви зможете познайомитись з іграшками, у кожної з яких своя особлива історія: від ветеранів, створених в 30-х роках минулого сторіччя, до моделей сучасних авто. Уважно дивіться навколо: на кожному стенді на Вас чекають дивні знайомства. Наприклад, на одному з них скромно причаїлася перша українська іграшка-трансформер 1930-х років: дитяча конячка, що перетворюється на трактор. А скільки ще цікавих відкриттів Вам доведеться тут зробити!

Місце проведення

Київ

Погода

Не впливає

Форма одягу

Будь-яка

Тривалість

1 година

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів

Додаткова інформація

Екскурсія розрахована на 4-х учасників: 2 дитини й 2 дорослих

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору