Сертифікат: Екстрім на квадроциклі | Донецьк

Ціна: 469 грн.

 Це небезпечно, брудно, непередбачено й занадто круто, щоб відмовитись. Перегони на квадроциклі – це справжня пригода навіть для тих, хто не боїться дикої швидкості та такої ж дикої природи з її непередбаченою мережею пасток-доріг і повітрям, що наповнює легені азартом.
Тільки Ви вирішуєте, наскільки далеко заїдете в пошуках справжнього заряду адреналіну на своєму вірному чотирьохколесному мотоциклі, що буде злітати над вибоїнами та нестись назустріч дражливому заклику пригод.
Чіткий інструктаж, надійне екіпірування та грамотний інструктор додадуть упевненості перед початком заїзду, а вибір рівня складності траси, яку Ви зважитесь підкорити, стане мірилом Вашої мужності та вгамує жагу екстремального драйву.

Місце проведення

Донецьк, парк розваг "Полігон"

Погода

Не впливає

Форма одягу

Зручний спортивний одяг

Тривалість

40 хвилин

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору