Сертифікат: Майстер-клас з фехтування

Ціна: 399 грн.

Клинок жадає полоскотати зрадницьку плоть, а вороги тремтять, чекаючи на покарання – ще мить, і Ви проткнете груди негідника. Якщо забажаєте, звичайно. Це не витяг зі знайомої з дитинства екранізації роману Дюма, а реальна пригода, героєм якої можете стати Ви. Тепер, щоб вивільнити агресію, що накопичилася за робочий тиждень, досить відправитись на одногодинний інтенсивний майстер-клас з фехтування.
Під керівництвом майстра спорту зі спортивного фехтування Ви опануєте ефектні техніки ведення бою, довідаєтесь, як тримати дистанцію, навчитесь основних правил і зможете взяти участь у справжньому двобої. Відкрийте для себе красивий, витончений, хвилюючий вид спорту, яким активно захоплюються люди спокушені, що знають толк у першокласних розвагах.

Місце проведення

Київ.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Спортивна форма одягу, кросівки.

Тривалість

1 година.

Інформація для глядачів

Можна запросити декількох глядачів.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору