Сертифікат: Фіш-масаж рибками Гарра Руфа

Ціна: 249 грн.

Ноги - наші найвідданіші помічники. За день вони долають такі відстані і виносять стільки всього, що заслуговують особливого догляду. Тому побалувати їх чимось незвичайним завжди приємно, і подвійно приємно, якщо це подарунок. Фіш-масаж з рибками Гарра Руфа відноситься до числа подібних задоволень.
Спершу ноги готують до процедури, обернувши ніжним вологим рушником, а через мить занурюють в акваріум з теплою водою, щоб пом'якшити шкіру та підготувати її до делікатного пілінгу, який роблять сотні маленьких рибок Гарра Руфа. Їх дотики такі ніжні, що нагадують легкий лоскіт. Після 20 хвилин такого пілінгу шкіра очищується, стає красивою і гладкою, а ступні забувають про втому. А завершує процедуру 10-хвилинний сеанс масажу стоп від майстра салону, який дарує справжній прилив сил.

Місце проведення

Київ.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Не впливає.

Тривалість

30 хвилин.

Інформація для глядачів

Можна запросити глядачів.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору