Сертифікат: Урок гольфу

Ціна: 549 грн. 569 грн.

Дозвольте собі задоволення не думати про дрібниці та нікуди не поспішати. Сконцентруйтесь на грі, щоб сповна нею насолодитися. Гольф не передбачає грубої сили, тут виграє той, хто здатний мислити та контролювати кожен рух. Тому забудьте про справи й просто грайте.
За годину Ви встигнете побувати на драйвінг-рейнджі (спеціальній площадці для відпрацьовування різних ударів) та на добротному 7-ми лунковому гольф-полі. Тут під керівництвом кваліфікованого тренера Ви опануєте базові удари, а також дізнаєтесь про правила гри й, нарешті, зрозумієте, для чого потрібні всі 14 ключок. Отримані знання стануть у нагоді, щоб пустити пил в очі колегам під час корпоративного відпочинку в гольфі-центрі. Але найголовніше - відтепер Ви станете своїм у захоплюючому світі гольфу. А це відчуття коштує багато. Спробуйте самі.

Місце проведення

Київ.

Погода

Враження реалізується за відсутності снігу.

Форма одягу

Зручна форма одягу.

Тривалість

1 година.

Інформація для глядачів

Можна запросити декількох глядачів.

Додаткова інформація

Проходить тільки в будні дні.

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору