Сертифікат: Гавайський масаж Ломі-Ломі | Донецьк

Ціна: 469 грн.

Сеанс гавайського масажу - це визнання в любові до власного тіла. Набір екзотичних масажних технік, зовсім недавно розкритих полинезийскими майстрами всьому світу, надасть глибокий розслабляючий і антистресовий ефект, наситить Ваше тіло силою і енергією, очистить розум від неприємних думок і відновить гармонію тіла і душі.
Під заколисуючий ритм цілющої музики відбувається глибоке розминання м'язів, яке майстер виконує передпліччям рук, розтираючи Ваше тіло теплим ароматним маслом. Впливаючи на жирову клітковину і позитивно впливаючи на обмін речовин в організмі, гавайський масаж є ідеальним способом відновлення, ментального і фізичного очищення, а також допоможе відкрити двері до дрімає усередині Вас вищим силам.

Місце проведення

Донецьк, SPA центр Aquarius.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Не впливає.

Тривалість

1 година 10 хвилин.

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору