Сертифікат: Гавайський масаж Ломі-Ломі

Ціна: 699 грн.

Гавайський масаж Ломі-Ломі зародився на Гавайських островах. Довгі віки його використовували цілителі і старійшини роду. Вони зберігали священні знання про таємниці природи. Ці безцінні знання дбайливо передавалися з покоління в покоління.
Використовувався цей масаж з метою очищення, зміцнення і зцілення. Він пов'язаний з традиційними східними уявленнями про гармонію тіла і духу. Сеанс гавайського масажу - це освічення в любові до власного тіла. Экзотичний гавайський ритуал надасть глибокий розслабляючий і антистресовий ефект, наситить Ваше тіло силою і енергією, очистить розум від неприємних думок і відновить гармонію тіла і душі.
Сеанс масажу «Ломі-Ломі Нуі» готує тіло до оновлення. Це таїнство триває 90 хвилин, повних блаженства і спокою. Під заколисуючий ритм цілющої музики відбувається глибоке розминання м'язів, яке майстер в танці виконує передпліччям рук, втираючи у Ваше тіло тепле ароматне масло. Вплив на м'язи тіла допомагає відновити і розслабити організм на фізичному і психоемоційному рівні.

Місце проведення

Київ, Поділ.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Не впливає.

Тривалість

1,5 години.

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору