Сертифікат: Тібетський медовий масаж (Архiв)

Ціна: 629 грн.

 Особи, досвідчені в мистецтві догляду за своїм тілом, прекрасно знають, що мед є не тільки смачними ласощами, але і прекрасним косметичним засобом. Стародавня техніка тібетського медового масажу допоможе сповна оцінити його цілющий ефект, збагативши шкіру новим сяйвом, здоров'ям і м'якістю.
Оксамитова гладка шкіра вже не просто рекламний прийом. У затишку просторого сучасного салону в центрі Києва кожен гість може зробити її саме такою. Вивірені тібетські техніки масажу в поєднанні з унікальними властивостями меду не тільки додадуть шкірі м'якості, але також нададуть очищаючу дію на організм, наситивши корисними мікроелементами. Тібетському масажу, здається, все «по плечу». Робота над фігурою, зміцнення м'язів, волосся, нервової системи, додання сяйва шкірі, а погляду - молодості, - мед дійсно творить дива! Пора переконатися!

Місце проведення

Київ, Салон на Європейській площі.

Погода

Не впливає на проведення.

Форма одягу

Будь-яка.

Тривалість

60 хвилин.

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору