Сертифікат: Майстер-клас з жонглювання

Ціна: 299 грн.

      Незвичайне враження, яке порадує неординарних і творчих людей, а також буде корисно і цікаво всім бажаючим відкрити в собі нові таланти і поліпшити свій фізичний і емоційний стан. Жонглювання - чудове заняття, що знімає стрес і втому очей, яка рятує від депресії, що активізує і координує роботу мозку, розвиваючи творчу активність. У процесі тренувань поліпшується координація рухів, відточується спритність і концентрація уваги, підвищується самооцінка. У стародавніх ведичних писаннях жонглювання згадується серед обов'язкових жіночих умінь. Зрештою, це просто заряд відмінного настрою і радість, яку можна дарувати близьким і друзям.
      За годину навчання володар враження під керівництвом викладача зможе освоїти техніку жонглювання трьома тенісними м'ячами. Море веселощів і шквал позитивних емоцій під час заняття гарантовано! А якщо взяти з собою друзів, то подія стане яскравим і незабутнім враженням!

Місце проведення

Київ, Поділ.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Зручний одяг та змінне взуття.

Тривалість

1 година.

Інформація для глядачів

Можна запросити одного глядача.

Додаткова інформація

Жонглювання 3 тенісними м`ячами. Для людей з досвідом - більш складна програма.

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору