Сертифікат: Японський масаж Кейра Амма (Архів)

Ціна: 569 грн.

 Японський масаж Кейра Амма - це вишуканість тисячолітньої східної культури і тонкість роботи кращих майстрів масажу. Яскраві особистості, які живуть у вічному пошуку нового в світі і в собі, обов'язково оцінять цю чарівну методику цілющої релаксації. За півтори години в затишному салоні в серці Києва таїнство східного масажу відкриється гостю з абсолютно нового боку.
Заснований на стародавньому вченні про потоки енергії, Кейраку Амма-масаж є унікальною методикою розслаблення і лікування, під час якої не використовуються масла і масажний стіл. Протягом всієї процедури гість сидить, не знімаючи одягу. У цей час майстер працює з потоками енергії янь і інь, впливаючи на точки енергетичних меридіан, де рух енергії перекрито. Доторкаючись до частин тіла з енергією ян (задня частина тулуба), майстер забезпечує комфорт найбільш вразливою області з енергією інь, яка залишається захищеною подушками. Дотики допомагають майстру визначити точки фізичного і психічного напруження, щоб зняти блокування і звільнити перебіг енергії. Цілющі дотики майстра по методиці Кейраку Амма м'яко пом'якшують зажатость в попереку, усувають головний біль і служать чудовою антистресової процедурою, даруючи не тільки фізичне розслаблення, але і відчутний енергетичний підйом.

Місце проведення

Київ, Салон на Європейській площі.

Погода

Не впливає на проведення.

Форма одягу

Будь-яка.

Тривалість

90 хвилин.

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору