Сертифікат: Майстер-клас з релакс-масажу

Ціна: 1099 грн.

Це враження дарує можливість всім, хто любить робити масаж, навчитися екзотичним прийомам східних технік масажу всього за 4 години.
На майстер-класі вивчають особливу концентрацію масажиста, техніку розслаблених рук, спеціальні прийоми координації дихання. Це ті техніки, які працюють з біологічно активними точками та енергетичними каналами. Комбінація цих знань дає нові, неповторні враження, незрівнянні ні з чим.
Сеанс такого масажу має антистресовий вплив, знімає втому і психологічне напруження. Збільшує тонус м'язів, гарно їх розслаблює, покращує кровообіг, розробляє м'язи судин і серця. Прийоми розтяжки і скручування відмінно тренують суглоби і сухожилля. Цей масаж приводить в гармонію енергетику і роботу всіх органів людини, як і кожна східна техніка.
Учні оволодіють неповторними вміннями правильного руху, концентрації, дихання і психологічної рівноваги. Під час практики вони не тільки не втомляться, а й отримають великий заряд енергії. Адже вся техніка побудована на простих, природних та легких у вивченні принципах.

Місце проведення

Київ, Поділ.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Будь-яка.

Тривалість

4 години.

Інформація для глядачів

Необхідно запросити 1 участика.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору