Сертифікат: Масаж зі спеціями Небесний сніг

Ціна: 449 грн.

 Там, де мудрість майстрів стародавньої Аюрведи з'єднується з цілющими силами природи, народжується краса. Масаж зі спеціями «Небесний сніг» стане містком у світ чарівних трав'яних ароматів і цілющих спецій, освіжаючих тіло, що будять розум і наповнюють душу енергією життя.
У тихому затишному салоні в самому серці Києва чарівна казка Стародавньої Індії огорне гостей невагомою хмарою тонких східних пахощів, а спеціальні суміші сухих ароматних трав і різні види борошна просочать тіло, зробивши шкіру м'якою і шовковистою. Ніжні руки майстрів масажу побалують шкіру небесно ніжними дотиками, які розімнуть м'язи, розгладять і очистять шкіру, подарувавши справжнє розслаблення. Пора забути про втому і зануритися в чарівну красу стародавнього східного вчення про повноту життя.

Місце проведення

Київ, Салон на Європейській площі.

Погода

Не впливає на проведення.

Форма одягу

Будь-яка.

Тривалість

60 хвилин.

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору