Сертифікат: Екзотичний масаж зміями

Ціна: 749 грн.

Екстремальний релакс - звучить досить парадоксально ... Однак саме так можна описати це неординарне враження. Масаж тіла зміями - новий вид анімалотерапії, завойовує популярність у всьому світі. Крім шансу позбутися боязні змій, такий масаж дає унікальний розслабляючий ефект, що дозволяє значно поліпшити стан організму при багатьох захворюваннях хребта, а також м'язових напругах. Справа в тому, що тіло змії - це суцільна низка м'язів, ритмічні скорочення яких створюють відмінне терапевтичний вплив на тіло людини. Але основна суть масажу в тому, що коли клубок змій починає розплутуватися, і кожна змія рухається по-своєму, людський мозок вже не в змозі відстежити кожен рух, і організм занурюється в приємний транс, під час якого відбувається активне відновлення тканин. Цей терапевтичний метод відмінно зарекомендував себе в лікуванні депресивних станів, хронічної втоми, неврозів і стресів. Знімаючи внутрішнє напруження, зміїний масаж повертає фізичну і душевну гармонію і приводить в стан абсолютного умиротворення. Крім того, велику роль відіграє потужна енергетика змій, яка перетворює сеанс масажу в свого роду духовну практику.
Для масажу використовуються тільки неотруйні змії, привчені до контакту з людьми, а перед початком роботи майстер проводить підготовку, необхідну власникові враження для повного комфорту під час сеансу. Масаж проводиться під невсипущим контролем досвідченого фахівця, завданням якого буде прочинити гостю завісу нових відчуттів і станів, провідних до неземного блаженства від зіткнення з власною душею і силами природи.

Місце проведення

Київ.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Будь-яка.

Тривалість

1 година.

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів.

Додаткова інформація

З 1 березня 2014 р.

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору