Сертифікат: SPA-день «Турбота про сильних»

Ціна: 1439 грн.

 Щоденне підкорення світу має свою ціну. Відновлювати життєві сили для чоловіків - найважливіше завдання, вирішення якого дозволяє завжди залишатися активним, рішучим і готовим прийняти виклик навколишнього світу.
 Справжній подарунок для сильної половини - кілька годин гідного професійного догляду в уютному салоні в центрі столиці. Привітний уважний персонал допоможе відновити організм, повернути бадьорість духу і подбати про зовнішність.
 Крок перший. Наймогутніший засіб проти стресу і втоми - релакс-масаж. Він дозволяє максимально розслабити організм, зняти психо - емоційні тиски і стимулювати вироблення головного антистресового гормону, відомого під назвою «гормон щастя» - ендорфіну. Тонізуючий ефект масажу миттєво відбивається на загальному самопочутті та настрої.
 Крок другий. Комплексний догляд для обличчя, нормалізуючий функціонування клітин, що запускає механізми саморегуляції та знімає напругу завдяки особливим процедурам і тонізуючому масажу.
 Крок третій. Турбота про зовнішній вигляд додасть впевненості в собі і ефектно завершить відновлювальний процес. Манікюр та педикюр - це розслаблення до кінчиків пальців і приємне відчуття досконалості в деталях.

Програма :

1) Тонізуючий / релакс-масаж (1год.);

2 ) Антистрес догляд для обличчя з масажем (1год.);

3 ) Манікюр + педикюр (2 год.).

Місце проведення

Київ, центр міста.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Будь-яка.

Тривалість

4 години.

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору