Сертифікат: Політ на параплані в тандемі з інструктором | Донецьк

Ціна: 569 грн.

Політ на параплані - це задоволення для естетів, яким хочеться помилуватися красою навколишнього світу і відчути п'янке відчуття легкості. Якщо Ви давно мрієте підкорити повітряну стихію, політ в тандемі з досвідченим інструктором стане хорошим початком нового захоплення. Пройшовши інструктаж і необхідну підготовку, Ви, нарешті, зможете «розправити крила». На пару з інструктором Ви сядете на параплан, після чого його м'яко і плавно затягнуть на висоту 200-300 метрів. Протягом усього польоту Вас буде контролювати інструктор, який забезпечить безпеку Вашого польоту. А коли параплан набере висоту, пілот запропонує Вам взяти управління. Тільки не закривайте очі! Цю красу потрібно бачити, щоб потім у подробицях розповідати друзям, знову і знову з захопленням переживаючи ці неповторні хвилини.

Місце проведення

Донецька обл. (90 км від Донецьку)

Погода

Польоти проводяться тільки у сприятливу погоду. Ця інформація уточнюється з інструктором і перевіряється на передодні польоту.

Форма одягу

Необхідне спортивне взуття (фіксуюче голеностоп) і спортивний одяг

Тривалість

10 хвилин

Інформація для глядачів

Є можливість запросити глядачів

Додаткова інформація

Обмеження за вагою: до 120 кг

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору