Сертифікат: Фотосесія для дитини

Ціна: 749 грн.

Перші кроки, перше слово, перший зуб, а незабаром – перший віршик і перша п'ятірка – хочеться запам'ятати кожне досягнення, кожну перемогу свого маленького чемпіона. Хоча з кожним роком успіхи Вашої дитини стають дедалі значнішими, у тих перших маленьких звершеннях залишається щось особливе, дороге й радісне. Щоб зберегти у пам'яті найяскравіші моменти, поділитися ними з люблячими бабусями та дідусями, подаруйте своїй дитині справжню професійну фотосесію у студії.
Ми пропонуємо Вам скористатися послугами фотографа з ім'ям, досвідченого професіонала, що вміє створити затишну дружню атмосферу, допоможе дитині відчути себе вільно та легко. Тут дитину не змусять позувати - вона зможе бути собою, робити те, що хоче, радіти та одержувати задоволення. А результат - безліч невимушених, оригінальних і яскравих знімків - подарує багато приємних миттєвостей усій родині.

Місце проведення

Київ.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Будь-яка.

Тривалість

1,5 години.

Інформація для глядачів

Можна запросити кілька глядачів.

Додаткова інформація

З собою необхідно взяти одяг для різних образів, улюблені іграшки дитини.

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору