Сертифікат: Майстер-клас фотомистецтва | Донецьк

Ціна: 699 грн.

 Якщо для Вас мистецтво фотографії - щось більше, ніж сімейні знімки на природі, якщо всередині Вас живуть цілі історії, які Ви мрієте розповісти іншим, цей майстер-клас створений для Вас. За 2 години Ви засвоїте необхідну теорію портретної фотозйомки і, озброївшись знаннями, натхненням і фотоапаратом, отримаєте можливість попрактикуватися під керівництвом професійного фотографа.
Тут Ви навчитеся працювати зі світлом, дізнаєтеся про особливості кольорової і чорно-білої фотографії, засвоїте корисні поради про те, як допомогти моделі «розкритися», і ознайомитися з багатьма іншими аспектами зйомки.
Портрет - це найскладніший жанр фотографії, де видно весь потенціал фотографа, його талант і характер. Відточіть свою майстерність, щоб розкрити свій унікальний дар і зберегти миті почуттів і думок у вічності.

Місце проведення

Донецьк

Погода

Не впливає

Форма одягу

Будь-яка

Тривалість

2 години

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору