Сертифікат: Студійна фотосесія «Глянець»

Ціна: 1929 грн.

   Це враження - можливість на кілька годин перетворитися на іншу людину, приміряти незвичний образ і розкрити себе з нового боку. Для кожного, хто вважає, що життя треба проживати яскраво і не боятися змінюватися, фотосесія «Глянець» стане по-справжньому приємним сюрпризом.

Щоб обговорити всі деталі і підібрати найбільш підходящі образи, фотограф обов'язково зустрінеться з героєм фотосесії перед зйомкою. Ця зустріч буде корисна ще й для того, щоб разом подивитися приклади фотографій і визначити стиль фотосесії. 

Враження триває 2,5 години, з яких 1 годину займе створення образу візажистом і перукарем. За 1,5 години зйомки в одній з кращих студій Києва герой приміряє 2-3 різних образи. Приємна атмосфера в студії допоможе розслабитися і насолоджуватися процесом навіть тим, хто не звик до софітів і спалахів фотокамер. Після фотосесії щасливчик отримає диск, на якому будуть всі вдалі знімки, що пройшли базову корекцію, а також 10 кращих фото, що пройшли детальну ретуш.

Примітка: представлені фотографії - роботи фотографа, реалізуючого дане враження.

Будь-яка форма одягу ( обговорюється при особистій зустрічі з фотографом).

Сертифікат включає в себе: макіяж, зачіску, 2-3 образа, всі вдалі фото на диску з корекцією кольору, а також 10 фото, що пройшли детальну ретуш.

Місце проведення

Київ, фотостудія на вибір.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Будь-яка (обговорюється з фотографом безпосередньо перед фотозйомкою).

Тривалість

2,5 години.

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядячів.

Додаткова інформація

У сертифікат входить: макіяж, зачіска, 3 образи, усі фото на диску (корекція кольору) та 10 фото професійно обробленних.

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору