Сертифікат: Урок верхової їзди

Ціна: 399 грн.

   Якщо після цілого тижня нескінченних пробок і зборів, білих офісних стін і міського смогу, все, про що Ви мрієте – хоч ненадовго забути про цей чорно-білий світ - відправляйтесь на урок верхової їзди. Тут Ви знайдете бажаний притулок від буденної метушні та зможете натрапити на відданого та надійного друга.
Уважний тренер розповість Вам про секрети об'їзду коней і простежить, щоб Ваша кінна прогулянка в просторому та світлому манежі виявилась максимально приємною та комфортною. За 45 хвилин Ви навчитеся спілкуватись з конем і почнете опановувати основні «алюри».
Коні добре пам'ятають тих, хто був з ними лагідний, та охоче відповідають тим же. Якщо Ви хочете знайти вірного друга, насолодитись гармонічним спілкуванням з живою природою, і в той же час як слід розім'яти м'язи, урок верхової їзди буде для Вас ідеальним варіантом відпочинку.

Місце проведення

Київська область, кінний клуб.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Зручна, спортивна форма одягу.

Тривалість

45 хв.

Інформація для глядачів

Можна запросити необмежену кількість глядачів.

Додаткова інформація

Ограничения по весу: до 80 кг.

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору