Сертифікат: Урок з верхової їзди | Харків

Ціна: 239 грн.

Якщо після цілого тижня нескінченних заторів і зборів, білих офісних стін і міського смогу, все, про що Ви мрієте – хоч ненадовго забути про цей чорно-білий світ - відправляйтеся на урок верхової їзди. Тут Ви знайдете бажаний притулок від буденної метушні та зможете натрапити на відданого та надійного друга.
Уважний тренер розповість Вам про секрети об'їзду коней і простежить, щоб Ваша кінна прогулянка виявилась максимально приємною та комфортною. За 1 годину Ви навчитеся спілкуватись з конем і почнете опановувати основні «алюри».
Коні добре пам'ятають тих, хто був з ними лагідний, та охоче відповідають тим же. Якщо Ви хочете знайти вірного друга, насолодитись гармонічним спілкуванням з живою природою, і в той же час як слід розім'яти м'язи, урок верхової їзди буде для Вас ідеальним варіантом відпочинку.

Місце проведення

Харків, Гідропарк.

Погода

Погодні обмеження: сильний дощ, сніг.

Форма одягу

Зручна, спортивна форма одягу.

Тривалість

1 година.

Інформація для глядачів

Можна запросити декілька глядачів.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору