Сертифікат: Урок скелелазіння

Ціна: 239 грн.

Опинитись на вершині світу – чи не про це час від часу мріє кожен з нас? Можливість відчути свою силу, переборюючи неприступні перешкоди, - часом саме те, чого так не вистачає мешканцям кам'яних джунглів великих міст. Щоб виплеснути енергію, що скована корпоративним кодексом поведінки та рутиною паперової роботи, гайда на скалодром! Окрім можливості перевірити свої сили, скелелазіння надає ще одну можливість, що зацікавить людей, які мріють про підтягнуту фігуру, – тут можна розім'яти та прокачати багато м'язів, що не задіяні більше в жодному виді спорту.
Площа в 200 кв. м. та чимала кількість боулдерінгових трас, що названі так за особливу складність і невелику висоту, надають широкий вибір як для вмілих скелелазів, так і для початківців. А кваліфікований інструктор, готовий допомогти на будь-якому етапі сходження, застереже від помилок, дасть багато цінних порад і зробить цю двогодинну пригоду максимально цікавою та безпечною.

Місце проведення

Київ.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Спортивна, зручна форма одягу, змінне взуття.

Тривалість

2 години.

Інформація для глядачів

Можна запросити одного глядача.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору