Сертифікат: Майстер-клас «Суперроллер»

Ціна: 269 грн.

Вихор неймовірних емоцій, швидкість і піруети, що захоплюють дух – все це катання на роликових ковзанах. Щоб Ваша дитина почувала себе впевнено на будь-якому ролердромі, одержувала максимум задоволення від катання, розвивалася фізично й перебувала в захопленні, подаруйте їй урок катання на роликах.
На просторому майданчику для катання, досвідчений та уважний інструктор навчить ролера-початківця основам: розповість, як правильно рухатись, гальмувати й падати, - а коли ази безпечного катання будуть засвоєні, дитина перейде до опанування більш цікавих прийомів. За годину навчання вона навчиться впевнено стояти на роликах і рухатись по треку. Пройшовши «курс молодого бійця» вона зможе відпрацьовувати знов отримані навички скільки завгодно - катання після навчання не обмежено.

Місце проведення

Київ.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Спортивний одяг, високі шкарпетки.

Тривалість

Заняття з інструктором 1 година, час катання не обмежено.

Інформація для глядачів

Можна запросити глядачів.

Додаткова інформація

Враження доступно для дітей, що досягли 3 років.

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору