Сертифікат: SPA-антистреc «Шоколадотерапія»

Ціна: 469 грн.

    Ці воістину солодкі миті найніжнішого догляду розтоплять серце і зігріють душу. SPA-антистрес «Шоколадотерапія» - це концентроване щастя в солодкій обгортці. В основі головної процедури цього враження присутній ароматний шоколад, який стимулює вироблення ендорфінів і огортає почуттям спокою.

    Все починається з пілінгу сольовим скрабом з екстрактом лимона, який надає антиоксидантну та регенеруючу дію, одночасно готуючи шкіру до наступних процедур. Після цього, на шкіру наноситься маска «Шоколадотерапія» з додаванням ефірних масел апельсина, нероли, м'яти і спеціального лікувального масла для розслабляючого масажу всього тіла. Це обгортування пом'якшує шкіру та покращує самопочуття. Потім слідує найніжніший масаж з кремом «Шоколадотерапія», який додасть шкірі бездоганної гладкості і пробудить до нових звершень.
А завершує процедуру чашка гарячого шоколаду.

Місце проведення

Київ. Поділ.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Будь-яка.

Тривалість

1 година.

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору