Сертифікат: Запис синглу | Харьків

Ціна: 559 грн.

Годі відкладати. Життя - це рух уперед на повній швидкості, і кожна мить нерішучості – це нездійснена мрія. А ми віримо, що мрії повинні втілюватись у життя! Тому замкніть страхи, сумніви й непевність на замок та відправляйтесь у звукозаписувальну студію, щоб подарувати світу свій перший сингл!
У затишній студії Вас зустріне професійний звукорежисер, що допоможе налаштуватись і поділиться цінними порадами! Ви можете обрати улюблену композицію з каталогу або принести власну музику, щоб записати свою унікальну пісню. Після запису досвідчений аранжувальник відполірує звучання Вашого витвору до блиску, а після зведення вручить диск, з якого, можливо, почнеться Ваша блискуча музична кар'єра. Вам залишається лише зробити крок.

Місце проведення

Студія звукозапису \"Broadway 21 Records\" http://b21rec.com

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Не впливає.

Тривалість

3-4 години.

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору