Сертифікат: Майстер-клас з катання на роликах

Ціна: 259 грн.

Як щодо приємної прогулянки? А якщо додати сюди трохи гостроти і влаштувати прогулянку з вітерцем? Ви в кроці від нового яскравого захоплення: всього 1 година навчання катання на роликах на одному з кращих ролердромів Києва - і Ви будете впевнено розсікати по тінистих скверах, вулицях і парках, насолоджуючись швидкістю.
Підібравши ролики і надівши захист, Ви виїжджаєте на роллердром. Професійний інструктор розповість Вам про техніку безпеки, застереже від помилок, навчить гальмувати і правильно рухатися. Після цього Вам належить навчитися декільком більш складним прийомам катання. Протягом тренування Ви з легкістю опануєте необхідну базу й зможете відточувати майстерність хоч до закриття роллердрому. Розслабтеся і ловіть кожну мить!

Місце проведення

Київ.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Спортивний одяг, високі шкарпетки.

Тривалість

Заняття з інструктором 1 година, час катання необмежений.

Інформація для глядачів

Є можливість запросити глядачів.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору