Сертифікат: Стрибок з парашутом у тандемі

Ціна: 2499 грн.

Не відкладайте життя. Ловіть кожну мить і наповнюйте його змістом. Адже радість існування – це безперервний рух. Зробіть лише один крок з кабіни літака – і от Ви вже стрімко несетесь назустріч потокам вітру та незвіданому відчуттю повної свободи. Відчуйте життя кожною клітиною тіла, коли Ви будете плисти у повітрі, відчуваючи впевнену підтримку досвідченого інструктора-парашутиста за спиною. Полюбіть світ, роздивляючись його найдрібніші деталі й почуваючи себе його частиною.
Стрибок з парашутом у тандемі – це найкраща можливість насолодитися стрибком з висоти 4000 метрів, колючим потоком вітру, що розчиняє усі думки й залишає лише чисте, неземне відчуття щастя.
Подвиги - справа серйозна, тому перед здійсненням цього, Ви повинні будете в обов'язковому порядку пройти чіткий інструктаж, а також познайомитьсь зі своїм тандем-майстром. Отже, озброївшись вичерпними інструкціями й надягнувши надійне спорядження, Ви заходите до літака. Ще кілька хвилин, а далі - нове життя!

Місце проведення

Київська область

Погода

Погодні обмеження - дощова погода, погана видимість, спека. Враження доступно з Травня по Жовтень включно

Форма одягу

Зручна, спортивна форма одягу

Тривалість

2 години (60 секунд вільного падіння)

Інформація для глядачів

Можна запросити необмежену кількість глядачів

Додаткова інформація

Програма включає інструктаж 15 хвилин, стрибок здійснюється з висоти 4000 метрів. Стрибки проводяться в суботу та неділю. Особам молодше 16 років послуга доступна тільки з дозволу батьків. Обмеження за вагою: до 100 кг

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору