Сертифікат: Політ в аеротрубі (5 хвилин)

Ціна: 679 грн.

      Політ в аеродинамічній трубі - це вибухова доза адреналіну і радість вільного польоту. Одне з найяскравіших вражень для любителів гострих відчуттів припаде до душі всім, хто мріє приручити силу тяжіння і випробувати щось нове.
      Схема проста, як все геніальне: всередині прозорої труби діаметром 3 метра і заввишки 5 метрів потужні гвинти створюють сильний повітряний потік, що дозволяє людині літати над землею немов парашутист в перші секунди після стрибка. От тільки тут секунди вільного падіння можна розтягнути на десятки хвилин, а невелика висота польоту забезпечить його безпеку.
      Це яскраве відчуття важко з чимось порівняти і зовсім неможливо забути. Від легкості і свободи під час польоту просто захоплює дух, а самі захоплені відгуки залишаються блідою тінню божевільної суміші відчуттів, які відчуває людина, вільно ширяючи над землею.

     Примітка: Підготовка перед польотом триває 40 хв, включає в себе ознайомлення з правилами, оформлення документів, одягання в екіпірування, інструктаж. Під час польоту в трубі знаходиться інструктор, який контролює безпеку польоту.  

Місце проведення

Київ

Погода

Враження проводиться, якщо температура не нище -5 градусів, немає опадів.

Форма одягу

Спортивна форма одягу і взуття, для польоту видається комбінезон і шолом, при температурі повітря нижче +10 градусів з собою бажано мати рукавички.

Тривалість

Підготовка до польоту 40 хвилин. Політ 5 хвилин.

Інформація для глядачів

Є можливість взяти з собою глядачів.

Додаткова інформація

Обмеження за віком: від 7 років. Обмеження по вазі: не більше 100 кг. Обмеження по здоров'ю: травми плечового суглоба, спини або шиї.

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору