Сертифікат: Іспанський хіромасаж (Архів)

Ціна: 459 грн.

 Іспанський хіромасаж - це блаженство, яке хвилями розтікається по всьому тілу, відточуючи та вдосконалюючи кожну його клітинку, кожен куточок. Унікальне поєднання колекції масажних методик, які об'єдналися в цій цілющій програмі, забезпечує правильне глибоке розслаблення м'язів і призводить тіло в тонус, перетворюючи його після першого ж сеансу. У тихому затишному салоні в центрі Києва гість зможе сповна відчути силу і ніжність цього яскравого враження.
Створений, щоб оспівувати красу і досконалість людського тіла, іспанський масаж виводить токсини, помітно підтягує шкіру і насичує її киснем, наповнюючи тіло молодістю і здоров'ям. Так, крок за кроком, природна краса перетворюється на досконалість, пробуджуючи сплячу енергію.

Місце проведення

Київ, Салон на Європейській площі.

Погода

Не впливає на проведення.

Форма одягу

Будь-яка.

Тривалість

60 хвилин.

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору