Сертифікат: Майстер-клас гри у сквош

Ціна: 449 грн.

Тонкість, напір, драйв, азарт, – все це далеко не повний список характеристик гри сквош. Нове віяння, що встигло стати повальним захопленням у середовищі престижних західних університетів та на елітних кортах, сквош допомагає розвинути увагу, швидку реакцію й зробити Ваш силует підтягнутим і струнким. Поєднуючи елементи бадмінтону, тенісу, настільного тенісу та більярду, цей вид спорту не залишає гравцям шансу розслабитись. Завдання двох гравців – послати м'яч об передню стінку, щоб супротивник не зміг його відбити, і яка ж солодка ця перемога! Під час гри учасники витрачають в 2-3 рази більше енергії, ніж під час тенісних матчів, саме тому сквош обирають люди, які серйозно стежать за своїм здоров'ям і бездоганним зовнішнім виглядом.
На уроці Ви дізнаєтесь про основні правила гри, ознайомитесь з «абеткою» сквошу та під керівництвом досвідченого тренера опануєте найцікавіші подачі та удари. Відчувши себе більш упевнено, Ви зможете зіграти в пробному турнірі разом із тренером. Отже випустіть на волю усю свою енергію та боріться за перемогу!

Місце проведення

Київ

Погода

Не впливає

Форма одягу

Спортивна форма одягу

Тривалість

1 година

Інформація для глядачів

Немає можливості запросити глядачів

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору