Сертифікат: Майстер-клас з вітражного роспису для дитини

Ціна: 349 грн.

Чари живуть в кожному з нас. Варто тільки повірити в себе, і Ви побачите, як світ навколо вас зміниться. Саме цього - перетворення абсолютно звичайних речей - ви зможете навчитися на майстер-класі з вітражного розпису. Протягом 3-х годин Ви будете освоювати секрети розпису скла акриловими фарбами, навчитеся користуватися спеціальними трафаретами, які допоможуть зробити Ваше творіння ще ефектнішим, і дізнаєтеся незвичайний спосіб створення унікальних подарунків для близьких людей. Наприкінці майстер-класу у вас в руках опиниться єдина у своєму роді скляна тарілка, розписана під вітраж, а в серці - маса непередаваних емоцій. Насолоджуйтесь ними і ловіть кожен момент, а ми подбаємо про те, щоб ці миті були яскравими та радісними.

Місце проведення

Київ.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Будь-яка.

Тривалість

3 години.

Інформація для глядачів

Є можливість запросити 1 глядача.

Додаткова інформація

Послуга доступна детям від 8 років.

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору