Сертифікат: Майстер-клас з вітражного розпису

Ціна: 449 грн.

Чари живуть у кожному з нас. Варто тільки повірити в себе, і Ви побачите, як світ навколо вас змінюється. Саме цьому - перетворенню абсолютно звичайних речей - ви зможете навчитися на майстер-класі з вітражного розпису. Протягом 3-х годин Ви будете освоювати секрети розпису скла акриловими фарбами, навчитеся користуватися спеціальними трафаретами, які допоможуть зробити Ваше творіння ще ефектніше, і дізнаєтеся незвичайний спосіб створення унікальних подарунків для близьких людей. Наприкінці майстер-класу у вас в руках виявиться єдина у своєму роді скляна тарілка, розписана під вітраж, а в серці - маса непередаваних емоцій. Насолоджуйтесь ними і ловіть кожен момент, а ми подбаємо про те, щоб ці моменти були яскравими і радісними.

Місце проведення

Київ, арт-майстерня.

Погода

Не впливає.

Форма одягу

Будь-яка.

Тривалість

2,5 - 3 години.

Інформація для глядачів

Є можливість запросити одного глядача.

Додаткова інформація

Замовлення

Натиснути кнопку «Купити» і перейти до кошику, щоб обрати спосіб оплати, доставки й залишити контактну інформацію для підтвердження замовлення. Також Ви можете оформити замовлення за телефоном.

Оплата

Готівкою кур’єру під час доставки
Готівкою у нас в офісі
Банківський переказ
Банківськими картками VISA або Master Card

Термін дії сертифікату

Враження можна активувати протягом 6 місяців.

Доставка

Кур’єр по Києву 30 грн
Кур’єр по Україні 50 грн
Електронний сертифікат 0 грн
Одержання в офісі 0 грн

Термінове замовлення

Виберіть електронний сертифікат і ми надішлемо Вам подарунок в електронному вигляді поштою. Найшвидший спосіб отримати подарунок!


оновити, якщо не видно код

Вгору